הי, אני שרה רפפורט,

צלמת מקצועיתהמתמחה בצילומי הריון וניובורן. אני בוגרת המסלול הדו -שנתי בחוג לצילום של “קאמרה אובסקורה”.  בעלת סטודיו לצילום משנת 2013. הסטודיו שבבעלותי מעוצב באווירה חמה וביתית.  אווירה היוצרת חווית צילום אינטימית, ייחודית ונוחה עבורך ועבור תינוקך.

 נולדתי בדנמרק בעיירה קטנה. את המצלמה הראשונה שלי קיבלתי בגיל שש  מאבי, הייתה זו אהבה ממבט ראשון.
בגיל 14 עברתי להתגורר בטוניס למשך שנה. המצלמה שליוותה אותי בתקופה זו,עזרה לי להשתלב ולהביע עצמי בתוך תרבות ושפה זרות ולא מוכרות.

לישראל עליתי בשנת 2002 ועד שנת 2015 עסקתי בתחום הההייטק. גם בשנים בהם עבדתי בתום ההייטק , המשכתי לעסוק בצילום. הרצון שלי להמשיך ללמוד להתפתח מקצועית בתחום זה בער בי והוביל אותי להחלטה לעזוב את עולם ההייטק ולהתמקד אך ורק בצילום. אני רואה במקצוע זה, לא רק מקצוע , שתפקידו לתעד ולשמר רגעים וזכרונות מאושרים ומשמעותיים, אלא גם כלי  ליצירה של חוויות וסיפורים חדשים.

כמי שמאמינה בהתפתחות וצמיחה תמידית, אני מקפידה להתעדכן ולרכוש ידע וכלים בעזרת קורסים וסדנאות המתמקדים  בתחום ההריון והניובורן. כמו בבניית  סטים ורכישת אביזרים וציוד מגוונים לסטודיו כל הזמן.

כבר בשיחת הטלפון הראשונית, אני מקשיבה לך ומתחילה לבנות יחד איתך, את הסט האידיאלי שיאפשר לנו לתפוס  וליצור את התמונה המושלמת.

כל הריון, כל לידה וכל סט צילום הנו חוויה חד פעמית. אני מזמינה אותך ליצור איתי  קשר ולהנציח את החוויה ביחד.